O nás

Sme tu pre Vás…Našim cieľom je splniť Vaše sny. Veríme, že na najdôležitejšiu udalosť Vášho života si zaslúžite úžasné nové šaty podľa vlastných predstáv. 

Ponúkame Vám na predaj množstvo svadobných šiat overených európskych značiek ako Hadassa, Gala, Ariamo bridal a Delsa. Modely Vám ušijeme vo Vašej konfekčnej veľkosti alebo priamo na mieru. Vybrané modely je možné prispôsobiť Vašim predstavám. A to všetko za skvelé ceny, porovnateľné s cenou požičania v iných svadobných salónoch.

Ak si aj napriek širokej ponuke svadobných šiat u nás nenájdete tie vysnívané, ponúkame vám možnosť navrhnúť a nechať si ušiť svadobné šaty podľa vašich predstáv z exkluzívnych materiálov a čipiek z Francúzska, Španielska a Talianska.

Našu ponuku neustále rozširujeme a obohacujeme o skvosty, ktoré pre vás hľadáme po celej Európe.

Online rezervácia

Rezervujte si u nás čas len pre seba, aby sme mohli dokonale splniť všetky vaše priania.
A to buď telefonicky na čísle 0948 772 071 alebo elektronicky pomocou kontaktného formulára.
Stačí vyplniť potrebné údaje a odoslať.

Sobotňajšie termíny sú spoplatnené sumou 20€. Platí sa vopred prevodom na účet. V prípade kúpy/objednania šiat Vám bude poplatok za skúšku odrátaný z predajnej ceny daných šiat. Odhlásenie zo skúšky na sobotu (a vrátenie zálohy) je možné najneskôr 24 hodín pred rezervovaným termínom.
O skúškach v sobotu sa, prosím, informujte v dostatočnom predstihu.

  • :
  • Položky označené hviezdičkou*, prosím, vyplňte. Ďakujeme.

X